Спочатку з'ясуємо, що таке дропшиппінг  це поставка товару від постачальника (наша компанія) безпосередньо клієнту (ваш покупець), при якій продавець даного товару (це Ви), не зберігає продукцію у себе на складі. Замовлення направляється до покупця безпосередньо з нашого складу або роздрібної точки.

 

   В чому полягає суть: Ви знаходите клієнта, його замовлення ви відправляєте нам, ми, в свою чергу, його обробляємо і відправляємо товар споживачеві. Ви оплачуєте вартість товару за оптовою ціною, а різниця - Ваш прибуток!


   У чому полягає величезна перевага роботи по системі дропшиппінгу - Ви не витрачаєте гроші на закупівлю товарів і його зберігання, не витрачаєте свої кошти і час на відправку замовлень і не ризикуєте фінансово, вибравши цей шлях підприємництва! Про все подбає наша компанія!

 

Що Вам для цього потрібно:

  1. Зареєструватися на нашому сайті як оптовий покупець (наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей).
  2. Скопіювати файл з актуальним переліком і кількістю товарів в нашій мережі.
  3. Імпортувати його собі в інтернет-магазин (якщо ж Ви здійснюєте продаж через соціальні мережі, а не власний сайт, Вам немає необхідності виконувати пункти 2 і 3. У цьому випадку Ви завжди зможете переглядати і перевіряти наявність товарів прямо на нашому сайті. Також для зручності ми створили для Вас можливість порівняння оптових і рекомендованих роздрібних цін на товари.)
  4. Продавайте товари і заробляйте чистий прибуток без будь-яких вкладень!

 

Заробляти гроші не складно.

Потрібно лише Ваше бажання.

Ви цього хочете?

Співробітники компанії Uplay з радістю проконсультує Вас по всіх виниклих питань!

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК