Реєстрація
Назва компанії:*
Що Ви продаєте:*
Ваш спосіб продажу:*
В якому регіоні головний офіс:
Що ще нам корисно буде знати:
ПІБ:*
Телефон:*
E-mail (логін):*
Пароль:*
Повторіть пароль:*
Ваше повідомлення успішно відправлено
Помилка, спробуйте ще раз
Помилка, Ви не можете надсилати запити більше 5-ти разів на годину!
Помилка відправки файлу

Якщо Ви зайшли на цю сторінку, значить або Ви вже займаєтеся продажем аксесуарів до телефонів, планшетів, різного роду портативної електроніки, або придивляєтеся до цього бурхливо розвиваючому і зростаючому ринку, повного можливостей реалізувати себе як підприємця, постійно перебуваючи в тренді зі світом електроніки!

У будь-якому випадку Ви потрапили за адресою! Компанія Uplay, крім роздрібної торгівлі, активно розвиває і розширює свій оптовий підрозділ! Ми з великим задоволенням готові надати Вам найширший спектр чохлів, захисних стекол, навушників, портативної акустики, фітнес браслетів і інших гаджетів і аксесуарів як найвідоміших брендів цієї галузі (Nillkin, Rock, THULE, Momax, Hoco, Remax, JBL / Harman, Philips , Sony, AKG, Divoom, Kingxbar і ін.), так і бюджетних виробників. З нашим асортиментом Ви зможете задовольнити бажання навіть найдосвідченіших покупців, адже у нас з вибором все ВІДМІННО. А як у вас з цим?

За необхідності ми допоможемо підібрати потрібний і актуальний перелік товарів саме в даний момент, щоб ви не витрачали свої ресурси на вже застарілі моделі!

 Компанія Uplay так само готова запропонувати Вам повний пакет рішень для початку Вашого бізнесу в торгівлі мобільними аксесуарами і електронікою. Детальніше про це в розділі ФРАНШИЗА!

Вам залишається лише внести короткі контактні дані в порожні графи цього розділу, щоб стати нашим партнером, отримати якісний сервіс, бажану ціну, гарантію на весь асортимент і можливість розвивати Ваш бізнес!

Яка форма зворотного зв'язку Вам зручніше: дзвінок або повідомлення?

  Приємних покупок!