фахівці з ремонту засобів зв'язку та комп'ютерної техніки рекомендують використовувати для захисту екрану смартфона захисне скло. І постаратися наклеїти його відразу ж після покупки гаджета. Сьогодні можна знайти у продажу найрізноманітніші моделі. Причому вироби з середньої цінової категорії будуть забезпечувати чудову протекцію, нітрохи не гірше дорогих. Тому поговоримо докладніше про правила підбору такого аксесуара.
поняття та конструктивні особливості
Сенсорний дисплей & mdash; найбільш вразлива частина смартфона. Виробники намагаються захистити його від пошкоджень, при складанні продукції наклеюючи Заводське прозоре покриття. Однак воно досить тонке, і не завжди запобігає появі тріщин і подряпин. Тому для посилення захисних властивостей рекомендують купувати окреме захисне скло або плівку, і наклеювати їх поверх фабричного.
аксесуар є багатошаровим, причому кожен шар виконує свою функцію:
- База з силікону & mdash; допомагає надійно зафіксувати правильне положення скла, прикріпивши його до екрану. Це так називається липка сторона, покрита плівкою. При поклейці її досить зняти, а потім акуратно прикласти захисне скло до дисплея, точно поєднавши його по спеціально нанесеним мітках.
- Плівково-клейовий шар — створює надійну підкладку. Незважаючи на клей, покриття залишається повністю прозорим, зберігаючи чіткість і яскравість зображення. Завдяки цьому прошарку скло при його пошкодженні не кришиться, а зберігає свою цілісність, і виглядає, як зім'ятий поліетилен. Розбите виріб можна відклеїти від екрану без жодних зусиль, і замінити новим.
- основний шар роблять зі скла, що пройшов загартування під високими температурами, а потім витравленого в особливих розчинах. Завдяки такій обробці воно набуває додаткову міцність і стійкість до пошкоджень різного характеру (ударів, подряпин і ін.).
- антибліковий захист виступає в якості додаткового шару. Покликана покращувати експлуатаційні параметри захисного скла. Забезпечує чудовий огляд дисплея під різним кутом, а також усуває небажані відблиски.
- Олеофобний шар & mdash; модний, але для деяких покупців не зовсім зрозумілий термін. Це невидимий захист, життєво необхідний активним користувачам мобільних пристроїв. Вона покликана відштовхувати частинки вологи і шкірного жиру, попереджаючи появу забруднень і слідів від пальців на склі. При цьому телефон продовжує розпізнавати відбитки, і оперативно реагувати на таке розблокування.
важливі нюанси
у захисних стеклах останнього покоління краю проходять спеціальну обробку, закруглюються і ретельно шліфуються. Це спрощує процеси наклеювання і застосування захисного покриття.
основними критеріями підбору аксесуара є:
- Модель (під тип і марку телефону).
- товщина і міцність.
- Текстура покриття (Матове, глянсове).
- Додаткові параметри (УФ-захист).
у разі пошкоджень скло руйнується, зберігаючи смартфон цілим і неушкодженим. Простіше і дешевше буде замінити захисне скло, ніж шукати у постачальників і замовляти новий дисплей.